Ataşehir Pileli Sineklik

Pileli yani katlanabilir sineklik modeli sineklik modellerinden bir başkasıdır. Pek çok sineklik modellerinin arasından şık ve estetik duruşu ve katlanabilir olması avantajı ile evimizi dış etkenlere karşı korurken aynı zamanda genel görünüm hatlarını ve çizgilerini de koruması pileli sineklik modelini tercih etmeniz için size bir avantaj sunmakadır.

Ataşehir pileli sineklik

Ataşehir pileli sineklik

Bizler de sineklik konusunda geçmişten gelen tecrübelerimiz ve uzman kadromuzla Ataşehir’de hizmet vermekte evlerinizi koruma altına almanıza yardımcı olmaktayız.
Pileli sineklik modellerimiz gerek malzeme yapısı gerek uygulanacak olana bağlı olarak fiyat konusunda farklılık gösterebilmektedir. Fiyat konusunda ve sineklik modelleri ile ilgili en detaylı bilgiye sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşarak alabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi yaz aylarının en çok sıkıntı duyulan sorunlarından bir tanesi evimize giren haşerelerdir. Bu haşerelerin büyük bir kısmı oksijen almak için açtığımız kapı ve pencerelerden girmektedir. Özellikle akşam vakitlerinde kapı ve pencerelerin açılması ile birlikte ışığı gören tüm uçan böcekler pencerelerimizden odamıza girmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek için bizler kaliteli ürün ve uygun fiyat anlayışımızla evlerinizi koruma altına alıyoruz.

PİLELİ SİNEKLİK ÜRÜNÜ AKORDİYON ŞEKLİNDEMİ ?

Evet yana doğru katlanan akordiyon model tamamen yer kaplamaz derecede bir ürün olduğu için sizlerde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Tüm sineklik modelleri arasında en kullanışlısı diyebiliriz. Tabi her alanda tek bir sineklik modeli ihtiyaçlara cevap verir demek yanlış. Mesela kedi için akordiyon veya stor değil direk olarak içeri açılır kilitli model kullanılması gerekir ki buda en iyi şekilde kedi sinekliği olarak marmara sineklik tarafından yapılmaktadır.
Ürünlerimiz müşterilerimizin tercihlerine göre fiyat konusunda farklılıklar göstermektedir. Fiyata etki eden en temel faktörler uygulanacak alanların boyutları ve kullanılan malzeme kalitesidir. Kullanılan malzemelerin alüminyum ve plastik olmak üzere farklı malzeme türleri ile pileli sineklik montajını kısa sürede yapmaktayız.

AKORDİYON OLARAK LANSE ETTİĞİMİZ PİLELİ SİNEKLİK FİYATLARI NE KADARDIR?

Şöyle ki pencerenin boyutu rengi ve istediğiniz adet bize gerekli olmakla beraber bunları bize belirtmeniz gerekir. Bizde size böylece pileli sineklik fiyatları ile alakalı olarak daha uygun ve doğru fiyat verebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.