Ataşehir pimapenci

Ataşehir ilçesine pimapen, sineklik, duşakabin, pimapen tamiri hizmetimiz vardır. İletişim 0543 239 78  57

Isı yalıtımı olmayan bir evde yaktığınız doğalgaz boşa gitmektedir. Çünkü pencerenizden veya kapınızdan gelen soğuk olduğu gibi ısıyı alıp götürür ve bu nedenle siz yaktıkça ısınamaz ve söndürdüğünüz anda ev buz kesmeye başlar. Yani ısı olmasına oluyor ama soğukta sürekli geliyor. Yani ılık bir hava hakim oluyor. Bu nedenle ahşap ise pencereleri pimapen yapmanın vakti gelmiştir. Yok zaten pvc pencere ise ya pimapen tamiri gerekir yada artık eski pvc görevini yerine getiremeyecek halde ise yenisini yapmak gerekiyor.

pimapen tamiri

ataşehir pimapen tamiri

 

Tabi esasında sadece pvc pencere değişimi ile sınırlı kalmıyor. Eviniz kuzeye bakıyor ise bir hayli yüksek katta ise işin içine camın özelliğide giriyor. Şimdi ki ısıcamlar konfor ve sinerji özellikli ve gerçekten iş yarıyorlar. Örneğin camınız buzlanma yapıyor ise o cam ya tek cam ya normal çiftcamdır. Ama konfor ve sinerji camlarda böyle şeyler %80 yaşanmaz.

Kısaca pimapen tamiri gerektiren durumlarda olabiliyor. İlla ki yenisi ile değiştirmek gerekmez. Ancak pencere aşağı sarkmış ise yoğun bir şekilde eviniz soğuk alıyor ise alelacele kar soğukları gelmeden ataşehir pimapen tamiri tarafımızca yapılabilmektedir. 0543 239 78 57 numaralı telefon yani Marmara Pimapen sürekli olarak tavsiye edilen kaliteli bir firmadır ve yaptığımız tamirler tamami ile garantili ve senelerce sorun çıkartmayacaktır. Kol boşa dönebilir veya kapı menteşesi kırılmış ve kapı mekanizması bozulmuş olması nedeni ile pvc kapı tamiri gerekebilir. Tüm bu sorunlarda veya yeni pimapen yaptırmak istediğinizde size hızlı ve uygun fiyat ile hizmet sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.