Ataşehir sineklik telefon 0543 239 78 57

Ataşehir Sineklik fiyatları için iletişim 0543 239 78 57 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

whatsapp veya sms ile sayı renk belirterek hızlı fiyatta alabilirsiniz. Örnek mesaj ; ataşehir içerenköy bölgesine 4 adet beyaz menteşeli sineklik fiyatınız nedir?

 • Sineklik Sistemleri Fiyatları
  Sineklik sistemleri fiyatlarıyla birlikte değişmektedir. Her sineklik sisteminin detayları farklı olduğu için bu durum fiyatlara da doğal olarak yansımaktadır. Sineklik modelleri;
  Plise
  Lüks menteşeli kapı
  Yatay stor
  Kulaklı kapı
  Prens plise
  İnce raylı sürme
  İçe açılır
  Gold stor
  Hazır gövde stor
  Geniş kadar plise
  Dar kasa plise
  Dikey stor
  Çift yatay stor
  Pabuçlu
  Tırnaklı
  olarak sıralanmaktadır.
  Sineklik Sistemleri Neye Göre Seçilir?
  Sineklik sistemlerinin bu kadar farklı olması hem göz zevkine hem de kullanım alanların uygunluk açısından çeşitlenmiştir. Geniş alanlar için göz zevki elbette öne çıkmaktadır. Müşteri pencere ve kapılarında istediği şıklıkta sineklikler kullanabilmektedir. Fakat dar alanlar için bu çok mümkün olamamaktadır. Dar alan sadece evin m2’si olarak algılanmamalıdır. Pencere ve kapıların açılış sistemleri de alana ilgili ölçüleri değiştirmektedir. Örneği sürgülü kapı ve pencereler için menteşeli bir sinekliğin seçilmesi elbette mümkün olamayacaktır. Ya da çok rüzgârlı bölgelerde plise modellerin seçilmesi aynı şekilde doğru olmayacaktır. Sineklik sistemleri ve fiyatları bu şekilde değişikliklerle müşteriye yansıyacaktır.
  Sineklik yürüyen ve uçan haşerelerden korunmak için kullanılmaktadır. Kemirgenlerden korunmak için de sineklikler işe yaramaktadır. Fakat bunun için paslanmaz alüminyum tülden sinekliklerin yapılması gerekmektedir. Bulunulan mekâna ve sorunlara yönelik sineklik sistemlerinin seçilmesi, doğru bir tercih için en önemli olanıdır. Bunun haricinde bugünkü teknoloji sayesinde her ortam için sineklik sistemleri imal edilebilmektedir. Kapı ve pencere sistemlerinin ebatlarına ve renklerine göre tüm ev için sineklik sistemleri yapılabilmektedir. Sineklik sistemleri fiyatları açısından kalite arttıkça artış gösterecektir. İşin içine estetik beklentiler de girdiğinde elbette fiyat da değişecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.