Kedili evde sinekliği sağlamlaştırma

Bir çok evde evcil hayvan bulunmaktadır. Bunlardan genel olarak yaygın beslenen kedilerdir. İnsanlara can yoldaşı olan sevimli ve akıllı evlatlarımız bazen pencerelerden düşme tehlikesi yaşamaktadırlar. Tabi bu nedenle onları korumak ve içimiz rahat bir şekilde pencere açmak için onlara dayanıklı ve açamayacakları şekilde kedi sinekliği yaptırmamız gerekiyor. Peki mevcutta olan sinekliği sağlamlaştırma yapılır mı ? Maalesef eğer baştan kedilerin tırnaklarına dayanıklı ve onların zekası ile açamayacakları bir ürün yaptırmadı iseniz bu bir çare olmayacak ve yineden orjinal şekilde kedilere özel sineklik yaptırmanız gerekecek. Peki tam olarak neyden bahsediyoruz. Yapılacak olan sinekliğin kediye uygun olması ne demek işte bunu biraz açalım ve sizleri aydınlatalım.

Tırnakları olan yırtabilme yeteğine sahip bir canlıdan bahsettiğimizi unutmayalım. Ve bu yaramaz canlı yapılan sinekliğin üstüne tırmanmaya çalışacağı için yapılacak olan sinekliğin teli çelik olacaktır. Çelik sineklik teli ile yapılan bu ürüne kedi hiç bir şekilde zarar veremeyecektir. Buraya bir not düşeyim. Alüminyum alaşımlı galvaniz çelik tel diye bir ürün yoktur. Nerden türedi bilmiyoruz. Ama alüminyum tel kesinlikle kediye dayanıklı değildir. Çünkü bahsedilen tel çelikte değildir. Ama öyle lanse ediliyor. Paslanmaz 304 kalite çelik tel gerekiyor. Bu konuya dikkat etmenizi öneriyoruz.

Kedi sinekliği

Sadece telin sağlam olması yetmez. Tel sağlam ama kedi akıllı ve sinekliği açma ihtimali %90 yani yüksek bu nedenle sağlam olmayan plastik çıt çıt ile olacak iş değil. Bunun yerine sürme kilit kullanılması gerekiyor. Sürme kilidi kedi açamayacağı için ve telede zarar veremeyeceği için içiniz rahat bir şekilde kedinizi evde bırakıp dışarı çıkabilirsiniz. Çünkü size %100 garanti veriyoruz ki kedi ne tele ne kilide bir müdahalede bulunup sinekliği açamaz. Yani orjinal kedi sinekliği ürünü MARMARA SİNEKLİK tarafından yapılmaktadır. Başka firmaların kullandığı gibi havayı kesen plastik camlar konulmaz. Ayrıca sinek böcek geçmeyecek bir tel yani biz ucuz değil %100 kaliteli bir ürün yapmaktayız. Bunu en başta kedilerin sağlığı ve canı için yaptık ve şimdi tüm İstanbul faydalanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.