Sineklik fiyatları

Her zaman söylüyoruz. Kimse pahalıya mal ettiği bir malı ucuza vermez. Hele ki bu üründe el emeği uğraş yani işçilik var ise kesinlikle 1 tl bile aşağı vermez. Yani konumuz ucuz sineklik fiyatlarıdır. Usta geliyor ölçü alıyor. Sonra malzeme alıp bu sinekliği sizin ölçünüze göre şekil aldırıyor. Gelip montajını yapıyor. Malzeme ücretini bir kenara bırakın. Ustanın size gelip ölçü alması gidip malzeme alıyor ve kira verdiği atölyesinde sizin ürününüzü yapıyor. Belki kendi de yapmıyor eleman çalıştırıyor. Dediğim gibi malzeme parasını hesaba bile katmadan söyleyin nedir bu uğraşın bedeli. Şimdi size bir sinekliği 50 tl gibi bir ücret karşılığında yapıyor. Sırf bu saydığım atölye kirası eleman ücreti size gelip giderken kullanılan mazot parası 50 tl den aşağı mı tutar. İşte bu nedenle kesinlikle ucuza iş yapılmaz.

Burada anlatmak istediğim sineklik sektöründe verilen ücrete dikkat etmek gerekir. Ucuza iş yapan en ucuz malzemeyi kullanır ve daha sonra bir sorun çıktığında size garanti vermez. Çünkü o üründen para kazanmamıştır. Umarım bu yazdıklarımı objektif bir gözle bakarak bana hak verirsiniz. İyi ürün emek verilen ürün hak ettiği ücreti bulmadan yapılıyorsa o üründen randıman beklemeyin veya sorun çıktığında muhattap beklemeyin.

Marmara sineklik olarak biz ucuz değil, uygun fiyata hak ettiği fiyatlardan size hizmet veriyoruz. Ne sizi zora sokacak nede bizi zarara uğratacak şekilde sineklik fiyatları veriyoruz. Bu nedenle bize iş yaptırdığınızda kesinlikle mağdur olmazsınız.

Şimdi aşağı yukarı sizlere fiyat listesini vereceğiz. Neden aşağı yukarı diyorum. Çünkü ilçe ve adet sayısı bizim sektörde önemlidir. Merkezimiz pendikte olduğu için beylikdüzünden arayıp 1 sineklik isterseniz 60 tl olan fiyat 400 tl olur. Biraz abartılı oldu değil mi ? Tabi ki böyle mesafeye 1 adet için fiyat dahi verilmez. Yakından bir firma bulması tavsiye edilir.

Beyaz Pencereler için;

Menteşeli sineklik 50 tl

Stor sineklik 90 tl

Pileli sineklik 90 tl

Sürme sineklik 200 tl

İçe açılır sineklik 100 tl

Beyaz kapılar için;

Menteşeli kapı sinekliği 100 tl

Pileli balkon kapısı sinekliği 160 tl

Sürme kapı sinekliği 350 tl

Renkli ürünlerde %20 fiyat artışı uygulanır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.